Počas minuloročnej SuperStar zahviezdila pred televíznymi kamerami aj mladučka Eliška Rusková, ktorá prišla na kasting ako nevinné dievčatko. Porotu aj divákov však ohúrila silným hlasom a napokon sa v súťaži dostala poriadne ďaleko. Neuveríte, akou radikálnou premenou prešiel jej výzor!

Mladučká Eliška zahviezdila počas predošlej SuperStar už na kastingu. Hoci sa pred porotu postavilo útle žieňa so skromným vyžarovaním, krátko na to ukázala, že v hrdle skrýva zlato v podobe silného hlasu. Počas súťaže sa napokon dostala až do finále a po víťazke Tereze Maškovej sa umiestnila na krásnom druhom mieste.

Počas tohtoročnej SuperStar sa objavila na kastingu ako doprovod Timoteja Májskeho, ktorý rovnako previedol skvelý hlas. Do povedomia sa ale dostal aj vďaka konfliktu s mladou Hankou Džurbanovou, ktorá vyšla pred porotu celá zdeptaná. Eliška sa odvtedy príliš nezmenila a ostávala verná svojmu imidžu. Až doteraz.

Len pred pár hodinami totiž zverejnila nečakané zábery na sociálnej sieti. Dnes už blondínka pôsobí oveľa sebavedomejšie a okrem novej farby vlasov sa pochválila aj dokonalým a moderným make-upom. Z fotiek je navyše zrejmé, že aj pery superstaristky vyzerajú akosi inak. Na zvedavé otázky fanúšikov, či si nechala napichať kyselinu hyalurónovú, však odpovedala Eliška jednoznačne: “Nemám žiadny takýto zákrok. Všetko je make-up,” ozrejmuje. Ale jej to pristane!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Eliška PREDTÝM

Eliška TERAZ

Zdroj │ Foto: Instagram/eliskaruskova.official