Počas nedeľného vyraďovacieho kola SuperStar sa súťažiaci predviedli v duetoch. Kým niektorí porotu ohúrili, ďalší prekvapili nevydareným vystúpením. To je aj prípad Timoteja a Hanky, ktorá predstúpila pred porotu celá zdeptaná.

Divákom počas nedeľnej SuperStar neuniklo duetové vystúpenie Timoteja Májskeho (23) a Hanky Džurbanovej (15). Hoci sú obidvaja výborní speváci a ich výkon mal byť bravúrny, dvojica spolu neladila a na tvári mladého dievčaťa bolo vidieť obavy a strach. Porote okamžite došlo, že medzi spevákmi muselo dôjsť v zákulisí ku konfliktu. Len nedávno sa pritom medzi inou dvojicou vytvorila po vypadnutí zo súťaže láska a napokon spolu nahrali aj duet.

Ich dohady napokon potvrdila aj samotná Hanka so slovami, že sa dopočula o Timotejových slovách na jej adresu: “Lucii povedal, že nemohol som dostať niekoho krajšieho a lepšieho? Teraz to budem musieť predstierať a hrať sa na to. Najskôr sa hral na kamaráta a teraz už len každého ohovára. Je to falošný chalan a nie je to asi dobrý človek,” uviedla sklamane.

Obrániť sa ale rozhodol samotný Timotej, podľa ktorého boli jeho slová prekrútené výhrychtivou Luciou Bikárovou. Tvrdí, že nechcel krajšiu či lepšiu speváčku, ale staršiu, aby mohli počas vystúpenia zahrať zamilovanosť: “Táto nemiestna poznámka, ktorá sa síce možno nehodila, no nebolo to nič vážne, si dovolím tvrdiť, sa pretransformovala vďaka jednej osobe do úplne iného scenára. Jednoducho, tento človek išiel za Hankou, za produkciou, za dramaturgami, za všetkými superstaristami a povedal im, že ja som sa vyjadril, že som mohol dostať lepšiu speváčku. To som nikdy v živote nepovedal! A potvrdilo sa mi, že niektorí sú v tejto súťaži naozaj hladní po výhre a idú si za tým takým štýlom, že podlamujú nohy ostatným,” obviňuje z nedorozumenia Luciu.

Hanke sa však napokon ospravedlnil: “Hanka, ešte raz, ospravedlňujem sa ti, že som ťa týmto do toho vtiahol… Už si budem veľmi dávať pozor na to, čo budem hovoriť… Ten hejt od ľudí už budem nejako ustáť a dúfam, že vám ukážem, že vôbec nie som nekolektívny pako,” dodáva. Hanka sa však s Timotejovým vysvetlením nestotožňuje: “Tá nemenovaná osoba nešla za produkciou niečo riešiť. A pre výhru si tak úplne tiež nešla. Mnoho súťažiacich stálo pri tom, ako Timotej prišiel a oznámil nie, že chce staršiu, ale krajšiu a lepšiu speváčku do duetu. To, čo nahral Timko na svojej story, je pre mňa veľká lož. Pretože sama na vlastnej koži som zažila jeho správanie,” stojí si za svojím Hanka, ktorá však už Timotejovi odpustila.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram, Televízia Markíza