Mladomanželia sa na tento deň tešili dlhé mesiace, pričom očakávali, že jeden z ich najdôležitejších okamihov života prežijú v blízkosti milovanej rodiny a priateľov. Ani jeden z nich nemohol tušiť, že z najkrajšieho dňa sa nakoniec stane nočná mora.

Aj napriek tomu, že Harley Morgan mal iba 19 rokov, keď požiadal svoju o rok staršiu priateľku Rhiannon Boudreaux o ruku, bol presvedčený, že našiel tú “pravú“. Dvojica spolu niekoľko mesiacov plánovala svadbu, pričom sa pred pár dňami zosobášili v americkom Texase.

Po tom, ako si pár povedal svoje životné “áno“, novomanželia sa aj so svadobčanmi presúvali v autách na hostinu. Vozidlo, ktoré prevážalo ženícha s nevestou, však narazilo do nákladného auta, pričom obaja utrpeli vážne zranenia, ktorým nakoniec podľahli.

Svedkami nárazu sa stali rodičia, ktorí videli nehodu na vlastné oči. ,,Videla som moje dieťatko umierať. Stále mám na sebe krv svojho syna, pretože som sa ich oboch snažila dostať von z auta,” uviedla na mieste tragédie zdrvená matka pre metro.co.uk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: metro.co.uk  |  Foto: Facebook/ Caminando Con Dagoberto, Diario La Página