Pred niekoľkými hodinami sme vás informovali o nehybnom tele, ku ktorému bola privolaná bratislavská polícia v mestskej časti Dúbravka na Saratovskej ulici. Polícia na sociálnej sieti následne zverejnila hrozivé video, ktoré objasňuje, ako k veľkej tragédii došlo.

Slovensko zasiahli ihneď po Novom roku smutné a aj znepokojivé správy o vraždách či o nájdených mŕtvych telách v Bratislave. K jednému z nich boli pritom privolaní bratislavskí policajti na Saratovskú ulicu v mestskej časti Dúbravka.

Polícia hlavného mesta neskôr na sociálnej sieti zverejnila hrozné video, ktoré objasňuje, ako k tragédii došlo, video >>> TU <<<. Jojkársky portál Noviny odhalil, že obeťou sa stal 78-ročný dôchodca, ktorý na zastávke vošiel do cesty už odchádzajúcemu autobusu linky 83. Muž mal stratiť rovnováhu a spadnúť autobusu rovno pod kolesá.

Dôchodca ostal pod vozidlom zakliesnený, pričom k nemu pribehli ľudia, ktorí ho vytiahli a začali oživovať. „Posádka záchrannej zdravotnej služby na mieste zistila, že zranený 78-ročný muž bol autobusom odvlečený, v dôsledku čoho utrpel zranenia nezlúčitelné so životom,“ odhalil smutný záver Martin Balko z Operačného strediska Záchrannej zdravotnej služby. Polícia všetkých upozorňuje, aby dbali počas vystupovania, nastupovania, ale aj pohybu okolo dopravných prostriedkov na zvýšenú opatrnosť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: noviny.sk│ Foto: FB/Polícia SR – Bratislavský kraj