V bratislavskej mestskej časti Dúbravka malo dôjsť vo štvrtok k tragédií. Podľa predbežných informácií boli hasiči a zdravotníci privolaní k paneláku, v ktorom sa na 9. poschodí údajne chystal vyskočiť 30-ročný muž. Žiaľ, po príchode záchranných zložiek sa pustil parapety a spadol.

V bratislavskej mestskej časti Dúbravka došlo k ďalšej tragickej udalosti. Podľa informácií Bratislavských Novín vyhasol život mladého muža, ktorý chcel údajne vyskočiť z okna paneláka. Po páde mu už nedokázali pomôcť.

Predbežné informácie hovorili o Trhovej ulici a 17-ročnom chlapcovi na 9. poschodí. Hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ SR v Bratislave Mgr. Silvia Šimková ale uviedla iné údaje o zosnulom, ktorý mal skočiť na Saratovskej ulici. “Keď na miesto dorazili hasiči, tak sa 30-ročný muž držal už len na parapetnej doske okna a na ich pokus zachrániť ho reagoval tak, že sa pustil a spadol dole. Nie je vylúčené, že muž bol pod vplyvom omamných látok, čo však musí ešte preukázať pitva.”

Prípad je teraz v rukách polície a bližšie informácie nie sú k dispozícií. Mestská časť Dúbravka vyzvala prechádzajúcich obyvateľov k opatrnosti: “Aktuálne z Trhovej ulice, podľa neoficiálnych informácií sa jeden z obyvateľov rozhodol ukončiť svoj život tragicky… Prechádzajte opatrne a ohľaduplne,” uviedla a pripojila aj video z miesta nešťastia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: bratislavskenoviny.sk │ Foto: FB/Dúbravka – mestská časť Bratislavy