Známy a úspešný futbalista sa až doposiaľ tešil spolu so svojou manželkou Kate na príchod ich vytúženého bábätka. V 12. týždni tehotenstva však prišla veľmi smutná správa, nakoľko dieťatku nebilo srdce, a tak musela nešťastná mamička absolvovať lekársky zákrok.

Anglický futbalista Rio Ferdinand a jeho manželka skončili v slzách. Známy a úspešný športovec totiž so svojou láskou Kate čakali bábätko, na ktorého príchod sa už veľmi tešili. Dvojica, ktorá spolu vychováva takmer dvojročného synčeka Creeho, si ale od lekárov pri kontrole vypočula tú najsmutnejšiu správu.

Kate na sociálnej sieti zverejnila záber z nemocnice, ku ktorému napísala zdrvujúce slová, keď o svoje bábätko, žiaľ, prišla. “Naposledy, keď som tu bola, porodila som Creeho. Teraz som musela absolvovať zákrok, pretože bábätku v 12. týždni nebilo srdce. Boli sme tak nadšení, plánovali sme pre dieťatko miesto v rodine, nevedeli sme sa dočkať, kedy sa s vami podelíme o novinky, no, bohužiaľ, niekedy to nejde tak, ako to plánujeme,” smúti.

Kate sa okrem výchovy spoločného chlapčeka podieľa aj na výchove troch Riových detí z predošlého manželstva s Rebeccou, ktorá zomrela v roku 2015 na rakovinu. Rodina futbalistu tak prežíva ťažké chvíle, s ktorými sa musia vyrovnať, aby mohli byť aj naďalej oporou svojim milovaným potomkom. Svet športu nedávno zasiahla aj správa o úmrtí svetového majstra, kouča a trénera.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: IG/xkateferdinand