Piatkový večer na Markíze opäť patril obľúbenej zoznamovacej šou Ruža pre nevestu, kde krásne finalistky bojujú o srdce fešného Tomáša Tarra. Tentokrát sa dievčatá okrem iného otestovali aj vo svojich vedomostiach z rôznych oblastí. Mnohé však v odpovediach pohoreli, a to aj napriek tomu, že sa pred absolvovaním testu pýšili vysokoškolským vzdelaním.

Krásne dievčatá, ktoré bojujú o priazeň sympatického podnikateľa Tomáša, sa každým týždňom približujú k svojmu veľkému snu. V reality šou Ruža pre nevestu si finalistky tentokrát zmerali sily vo vedomostiach. A hoci sa viaceré pred absolvovaním testu pýšili rečami o svojom vzdelaní či životných skúsenostiach, napokon pohoreli.

Výrečná Beáta, ktorú si diváci pamätajú aj z Farmy, sľubovala, že sa konečne predvedie ako vysokoškolsky vzdelaná osoba. Študentka antropológie však napokon nepoznala odpoveď na otázku vo svojom odbore, ale so správnymi odpoveďami zaváhali aj ďalšie účastníčky ako Mirka či Niki. Víťazkou sa na záver neprekvapivo stala Diana, ktorá test zvládla na výbornú.

Nemenej vtipným momentom bola i súťaž o rande s Tomášom, počas ktorej sa dievčatá posúvali na políčkach priamo pred zrakom mladého fešáka. Súťažiace si mohli užiť hodenie tanierov so šľahačkou rovno do tváre, no aj vášnivý bozk s Tomášom. Rande sa pošťastilo po výhre sympatickej Priscille, ktorá sa pred ženíchom predviedla nielen ako kamarátka, ale i žena. Speváčka Katka však svoju príležitosť na rande nevyužila a prehnanými metaforami Tomáša neohúrila. Umelkyňa nakoniec publikovala aj vlastnú romantickú pieseň, ktorú mu zložila a zaspievala ešte v prvej epizóde šou.

Video celého testovania si pozriete >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: Televízia Markíza