Počas stredajších Správ o 12 na RTVS mali diváci možnosť zahliadnuť mimoriadne zábavnú chvíľku. Známy a ostrieľaný moderátor Ján Hudok, ktorý sa roky prihovára fanúšikom s výsledkami športu, totiž nevedel, že ho po vysielaní stále berie kamera. Keď sa zodvihol od stolíka, ukázal aj to, čo nemal nik vidieť.

Správy o 12 patria na RTVS k pravidelným spravodajským formátom. Divákom a nadšencom športu sa na záver už roky prihovára obľúbený moderátor Ján Hudok. Ten ale počas stredajšieho vysielania zaskočil všetkých pri televíznych obrazovkách po tom, ako vysielanie oficiálne skončilo.

Kamera totiž ostala bežať, a keď sa moderátor zdvihol od stolíka, všetci mohli uvidieť, že má namiesto oblekových nohavíc oblečené modré plážové kraťasy. Spolu so sakom, kravatou a teniskami s bielymi ponožkami vyzeral outfit tváre RTVS naozaj zábavne.

Trapas diváci okamžite zaznamenali, pričom televízia záverečnú pasáž s Hudokom v kraťasoch stihla rýchlo zmazať z archívu. Na obranu moderátora však treba poznamenať, že nešlo o nič vážne. Je totiž všeobecne známe, že v televíznom štúdiu je vďaka výraznému osvetleniu veľmi horúco, čo sa v letných mesiacoch ešte zhoršuje. Moderátori si preto pod stolom, kam oko diváka nedovidí, spríjemňujú pobyt pred kamerou ležérnym a pohodlným oblečením. Nedávno zas prekvapilo priznanie moderátora TA 3 o svojej orientácii, kým zahraničných fanúšikov zarmútila smrť mladej a úspešnej moderátorky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: RTVS │ Foto: FB/Zomri