Slovenskom momentálne rezonuje kauza ohľadom tenistky Dominiky Cibulkovej, ktorá sa nečakane dostala na zoznam prednostne očkovaných občanov proti koronavírusu. Spolu s manželom sa tak stali terčom mimoriadnej kritiky zo strany verejnosti, pričom sa na ich adresu vyjadrilo nielen ministerstvo zdravotníctva, ale aj množstvo známych osobností. 

Potom, čo sa bývalá profesionálna športovkyňa ospravedlnila občanom s bizarným vysvetlením, ju kompetentní vyzvali na brigádu v nemocničnom zariadení. Dominika následne len pred pár hodinami zverejnila ďalšie vyjadrenie, v ktorom poukazuje na svoj záujem pomôcť pracovníkom v prvej línii.

Kým takmer okamžite vzniklo na jej konanie virálne video od komičky, ktorá si hovorí Nas*atá žena, o deň neskôr doslova zvalcoval internet paródiou aj obľúbený Fero Joke. „Ako to bolo s očkovaním Dominiky Cesnačkovej v skutočnosti?“ pýta sa vo svojom príspevku obľúbený rodák z Oravy, ktorý sa už onedlho objaví aj v šou Tvoja tvár znie povedome. Toto jednoducho musíte vidieť!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Fero