Barbora Švidraňová v roku 2017 mnohých prekvapila, keď zverejnila záber, na ktorom sa jej črtalo tehotenské bruško. Následne prišiel ďalší šok, keď sa ukázalo, že otcom bábätka je taliansky hudobník Francesco Mendolia. Dnes sa speváčka teší z rozkošného synčeka, no plány, ktoré mala do budúcna, sa veľmi rýchlo zmenili.

Barbora sa takmer pred dvoma rokmi stala prvýkrát matkou krásneho chlapčeka Gabriela. Aj napriek tomu, že jej priateľ a otec dieťaťa Francesco vedie život ,,kočovníka“, pokúsili sa o vzťah na diaľku. Bolo to však čoraz náročnejšie a napokon došlo k rozchodu, ktorý potvrdila samotná speváčka v júli minulého roka v rannej relácií Teleráno.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Sympatická ryšavka tak zostala na starostlivosť o synčeka sama, pričom jej dodnes veľmi pomáha rodina. Musela sa však zmieriť s rolou matky-samoživiteľky, keďže taliansky hudobník nepatrí medzi vzorných otcov. „Gabrielov otec, bohužiaľ, prispieva len veľmi sporadicky, takže som sa o zárobok musela postarať sama. Ale neľutujem, pretože som zistila, aká som silná a schopná žena a že sa všetko dá zvládnuť, keď človek chce,“ uviedla v rozhovore pre cas.sk. Švidraňová sa tak musela vrátiť do práce čo možno najskôr, aby bola schopná zaplatiť všetky potrebné náklady na život.

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook/Francesco Mendolia, Instagram/_basie_, YouTube