Diváci obľúbenej šou Bez servítky zažili ďalší týždeň plný prekvapení, pričom najviac v nich zarezonovali dvaja neprehliadnuteľní súťažiaci. Kým Adam Nemeček alias Slaytiiiina šokoval rôznymi prevlekmi či jednoduchým menu, po vôli nebola sledovateľom predovšetkým kamarátka Borisa Kollára, bývalá účastníčka Miss Miroslava Fabušová.

V prvý marcový týždeň mali možnosť diváci TV JOJ sledovať kulinárske umenie piatich rôznych osobností, pričom najväčšie sympatie si získala zrejme pokorná Ukrajinka Viktória. Tá pripravila svojim súperom rozmanité menu, avšak zo strany niektorých konkurentov sa dočkala len kritiky. Kým Miroslava počas celého večera rozdávala uštipačné poznámky a hostiteľku dokonca priviedla k slzám, Adam, s ktorým sa bývalá účastníčka Miss doťahovala, sa napokon snažil zachrániť situáciu.

Na sociálnych sieťach sa okamžite akoby roztrhlo vrece s názormi divákov, ktorí sa nielenže zastávali mladej Viky, no dokonca výrazne odsúdili mediálne známu brunetku. Jednou z tých, čo si servítku pred ústa rozhodne nekládli, bola aj Vanessa, ktorá sa nedávno taktiež zúčastnila kulinárskej šou.

,,Sama som bola v tejto relácii, a viem, že som všetko neurobila na 100 %… Ale čo dneska urobili s chuderkou čajočkou… To je sila… Milá baba, ktorá sa snažila a navarila dobré jedlá… Gádžovci sa chcú len zviditeľniť a huby majú na mastné chleby s cibuľou… Namiesto toho, aby pochválili snahu, a to, že to pre nich pripravovala, budú krčiť huby bez ochutnania len preto, aby dostali viac bodov…,“ neštítila sa ostrého vyjadrenia. Ako dodala, Tomáš a Viktória podľa nej boli najlepší a ostatní by si podľa jej slov mali uvariť ikonu Instagramu a tú si dať do hrnca.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: FB/Televízia JOJ, Bez servítky – TV JOJ, Vaness B., IG/tvjoj