TVRDÝ odkaz pre Pellegriniho: Je čas odísť a začať sa živiť poctivo!

Dátum:

Peter Pellegrini sa okrem spustenia podpisovania petičných hárkov k referendu za predčasné voľby angažuje na pravidelných tlačových besedách. Pred kamerami pritom opakovane požaduje demisiu celej vlády až do konania predčasných volieb. Teraz sa mu ale dostal poriadne tvrdý odkaz.

Predseda strany Hlas len pred niekoľkými hodinami hovoril o 6 000 mŕtvych Slovákoch v dôsledku koronavírusu. Bol to pritom aj on sám, kto v lete v davoch ľudí zbieral podpisy na založenie svojej strany, pričom aktuálne zbiera spolu s Robertom Ficom podpisy za referendum o predčasných voľbách. Tvrdý odkaz sa mu teraz rozhodol poslať generál Pavel Macko, ktorý si nedával servítku pred ústa.

Čoho sa vlastne bojíte a čo chcete prekričať, pán poslanec Pellegrini? Za 12 rokov sa Vaša východniarska skupina celkom dobre nabalila v zdravotníctve, zatiaľ čo Vy osobne ste asi robili mapy plesní v nemocniciach. Súčasná vláda má svoju časť zodpovednosti za to, že pandémiu nezvláda. Nie je jediná na svete. Ale ak zomiera každý tretí pacient v našich nemocniciach, to nie je dôsledok 10 mesiacov tejto vlády, ktorú chcete zo strachu pred spravodlivosťou zvrhnúť. Je to jednoznačne dôsledok katastrofálneho stavu zdravotníctva po Vašich vládach,“ odkazuje odídencovi zo Smeru.

V nakladaní však pokračoval ďalej: „Vaši spoluakcionári Smeru mali obrovský biznis v zdravotníctve a zdravotníckom zásobovaní. Riadili a vyťažovali ho. Tisíce zdravotníkov medzitým padali na ústa a Vy ste vešali záclony, lebo to dobre vyzeralo na Vašom Instagrame. Robia, čo sa dá a zachraňujú životy z posledných síl na úkor vlastného zdravia a zdravia svojich rodín. Za smiešnu almužnu, zatiaľ čo Vy si platíte (?) honosnú centrálu a luxusné papalášske SUV-čka Hlasu a Vaši spojenci spisujú podnet na Ústavný súd o nehumánnosti zabavovania nakradnutých milónov Vašich ľudí… Nemáte najmenšie právo vykrikovať o zodpovednosti za smrť 6 000 ľudí, lebo máte v tom aj Vy stranícky a priamo osobný spolupodiel, pane,“ odkazuje na záver.

Pellegriniho v ďalšom príspevku na sociálnej sieti vyzval na odchod: „Veď on bol bezradný ako premiér aj v dobrých časoch. Vešal záclony, riadil lietadlá, lode a traktory, ale ako predseda vlády nestál za nič. Zatiaľ čo si Pellegrini robil pózy pre Instagram a Facebook, tak mu mafia pod nosom rozoberala štát. A teraz sa tvári ako Janko Hraško… Mali by ste stiahnuť svoje buričské video, podrobiť sa sebareflexii a odísť z verejného života aj s Vašimi kamarátmi. Je čas začať sa živiť poctivo za pár drobných, ako to musí robiť väčšina občanov, ktorých sa snažíte zasa oklamať,“ odkazuje.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Pavel Macko │ Foto: FB/Peter Pellegrini

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Matovič chce regulovať politické diskusie: Ostrý odkaz od Dibákovej!

Igor Matovič plánuje zasiahnuť do fungovania politických diskusií, pričom...

Slovenská športová hviezda sa vydala: Bola z nej PREKRÁSNA nevesta!

Úspešná hviezda domácej športovej scény prežila uplynulý víkend jeden...

Slovenská speváčka ŠOKUJE: Túto nechutnosť šíria o Emme Čaputovej!

Emma Čaputová, dcéra slovenskej prezidentky, sa v minulosti opakovane...

Ďalší ŠOK: NAKA obvinila známeho poslanca!

V politickom prostredí je opäť rušno. Národná kriminálna agentúra...