Tvrdý odkaz Simony Krainovej: ,,Ak chcete žiť v tone sadla, tak..!“

Dátum:

Česká topmodelka Simona Krainová v posledných týždňoch čelí zo strany fanúšikov čoraz väčšej kritike. Známa blondínka je však naďalej presvedčená, že prezentuje zdravý životný štýl, v dôsledku čoho má svoje zásady, ktoré nemieni porušiť.

Simona Krainová je jednou z tvárí kliniky estetickej medicíny a plastickej chirurgie v Česku, pričom sa pravidelne zveruje do rúk odborníkom, no podľa jej slov nejde o invazívne zákroky. Najnovšie si nechala omladiť pleť na krku, a dokonca absolvovala ajurvédsky pobyt na Srí Lanke, kde podstúpila ozdravnú kúru.

Mnohí fanúšikovia jej však vyčítajú, že to s chudnutím už vážne preháňa a pomaly sa mení na anorektičku, ktorá sa iba skrýva za zdravý životný štýl. 49-ročná topmodelka je presvedčená, že rozhodne nie je podvýživená a kritizovaná je iba preto, že pred televíziou neje párky či čipsy. ,,Nie je to iba kvôli tomu, že moje telo a tvár ma živia, ale chcela by som tu byť dlhšie aj pre svoje deti a som rada, že môžem motivovať ľudí k zdravému životnému štýlu,“ povedala v rozhovore pre český portál prozeny.blesk.cz.

Známa blondínka nepotrebuje nikomu nič dokazovať, no zároveň našla život, ktorý jej vyhovuje a robí ju šťastnou. Samu ju prekvapuje, aké negatívne komentáre sa objavujú pod niektorými jej príspevkami o cvičení či vyváženom jedle. ,,Ak chcete žiť v tone sadla, tak si v ňom žite, alebo ak chcete zdravé telo, urobte niečo pre seba. Hlavne na seba buďme milí a nesprávajme sa ako prasatá, pretože vo svete, v ktorom žijeme a po tom všetkom, čo sa tu deje, sú to všetko hlúposti a mali by sme si ponechať zdravý rozum a slušnosť,“ dodala dvojnásobná mamička.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: prozeny.blesk.cz  |  Foto: IG/simonakrainova, FB/Simona Krainová (official)

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenská speváčka bojuje s rakovinou: Odhodlala sa ukázať bez parochne!

Slovenská speváčka vo februári zarmútila všetkých fanúšikov, keďže oznámila,...

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...