Speváčky a zároveň dvojičky Daniela a Veronika Nízlové sú už nejaký ten piatok mamičkami a o život so svojimi dcérkami sa pravidelne delia aj s fanúšikmi. Rozkošné slečny Lindu a Neu tak všetci veľmi dobre poznajú. Viete ale, ako sa volajú dievčatká Twiinsiek celými menami? 

Obľúbené speváčky vychovávajú svoje princezničky bez mužov. Avšak všetko zvládajú ľavu zadnou a sú si navzájom veľkou pomocou a oporou.

Twiinsky varili obed a ich dcérky? Preboha, pozrite, čo porobili!

Daniela a Veronika Nízlové nechali dcérkam spraviť občianske preukazy. ,,Púčik má svoj prvý OP a nový pas, pôjde sa na výlet,” napísala pred pár dňami Veronika k snímke nového dokladu dievčatka. Na ňom si možno všimnúť, že jeho celé meno je Nea Anna Nízlová, čo značí, že priezvisko nosí po mamine a nie otcovi – spevákovi a hercovi Matúšovi Kolárovskom.

Neina sesternica Linda to má však inak. Keďže aj Daniela ukázala sledovateľom nový občiansky svojej škôlkárky, z neho je jasné, že Linda nadobudla priezvisko po otcovi – futbalistovi Stanislavovi Lobotkovvi. Avšak bez koncovky -ová. Dcérky Twiinsiek sa tak volajú Nea Anna Nízlová a Linda Lobotka.

Zdroj/Foto: Instagram/veronikatwiins, danielatwiins