Twiinska Daniela Nízlová (36) prežíva v týchto hodinách chvíle plné obáv a zúfalstva. Ako speváčka priznala na sociálnej sieti, po prvýkrát naozaj pocítila strach o svoj život. Keď je začalo puchnúť hrdlo, musela utekať na urgentný príjem do nemocnice.

Daniela Nízlová sa po rozchode so Stanislavom Lobotkom stará o svoju rozkošnú dcéru Lindu. Oporou sú jej okrem sestry Veroniky aj rodičia, na ktorých nedá dopustiť. A hoci sa v týchto dňoch spokojne venovala hudbe a zariaďovaniu obydlia, v sekunde sa jej pokojný deň zmenil na dramatický boj o život.

Ako opísala speváčka na sociálnej sieti, odrazu jej začali puchnúť pery aj hrdlo, pričom sa jej stále horšie dýchalo. “Prvý raz som sa fakt bála o život. Opuch neustupoval, strašný pocit, keď ti puchne už hrdlo,” priblížila chvíle hrôzy zdeseným fanúšikom.

Twiinska preto neváhala a utekala do nemocnice na urgentný príjem, kde jej bola okamžite poskytnutá náležítá zdravotná starostlivosť. Daniela sa domnieva, že za silným opuchom je zrejme alergická reakcia na arašidy: “Už mi tečie infúzka. Puchne mi jazyk, neviem rozprávať a zle sa mi prehĺta… Asi alergia na arašidové chrumky,” objasňuje.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: IG/danielatwiins