Sesterské duo Twiins sa v priebehu posledných mesiacov rozrástlo o dve dievčatá, keď obe speváčky porodili svoje vytúžené dcérky. Kým Veronika priviedla Neu na svet len pred pár dňami, pričom identitu otecka necháva zahalenú rúškom tajomstva, Danielina Linda onedlho oslávi dva roky.

V apríli 2019 prekvapila Daniela Nízlová verejnosť vzťahom s o deväť rokov mladším futbalistom Stanislavom Lobotkom, za ktorým sa napokon odsťahovala do slnečného Španielska. Len pár mesiacov na to speváčka oznámila, že pod srdcom nosí svoje prvé plánované dieťatko, ktoré prišlo na svet začiatkom roka 2020 na Slovensku. Po pár týždňoch odcestovala Daniela s malou Lindou za futbalistom do talianskeho Neapolu, kam prestúpil v januári 2020.

Práve sem za šťastnou rodinkou často prichádzali najbližší hudobníčky a všetko sa zdalo byť idylické. Pred pár hodinami sa však prevalila šokujúca informácia, a to že sa pár po 2,5 roku vzťahu rozišiel. Správu potvrdil bez bližšieho vyjadrenia Lobotka, kým Daniela má údajne od svojho expartnera požadovať astronomické výživné.

Speváčka, ktorá je dnes už opäť na Slovensku, sa k celej situácii vyjadrila len veľmi stroho, pričom sa zdá, že s rozchodom nepočítala. Počas komunikácie s fanúšikmi na sociálnej sieti Instagram sa jej jeden zo zaskočených sledovateľov nepriamo opýtal na odlúčenie, na čo zareagovala nasledovne: “Mňa to zaskočilo tiež… Bolí to a nateraz sa necítim nijako k tejto téme vyjadrovať,” uviedla stroho.

Pre portál Topky však bola o čosi zhovorčivejšia, pričom za prioritu považuje, samozrejme, dcérku Lindu. „Je to pravda. Viac netreba písať ani hovoriť. Je to naše súkromie. Prosím o jeho rešpektovanie. Jediné, na čom teraz záleží, je naša spoločná dcérka Linda,“ uviedla Daniela s tým, že k rozchodu malo dôjsť ešte koncom septembra.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Topky | Foto: IG/danielatwiins, stanleylobotka37