Veronika Nízlová je single už dlhšie obdobie, pričom od rozvodu s exmanželom nepotvrdila žiadneho oficiálneho partnera. O to väčšie prekvapenie nastalo, keď oznámila, že pod srdcom nosí prvé dieťatko, ktorého otec bol najskôr zahalený rúškom tajomstva.

Napokon sa ukázalo, že rozkošná Nea prišla na svet po krátkom flirte Veroniky s Matúšom Kolárovským, ktorý bol svojho času hviezdou seriálu Pán profesor či šou Tvoja tvár znie povedome. Aj keď dvojica pár nikdy netvorila a najskôr sa zdalo, že si k sebe ťažšie hľadá cestu, napokon sa mraky nad ich vzťahom rozplynuli. Po rozchode Matúša s expartnerkou Nikolou spolu rodinka dokonca začala tráviť viac času, až mnohých zaujíma, či k sebe našli cestu aj ako partneri.

„S Veronikou sme nikdy spolu nechodili, ale máme dobrý vzťah – kamarátsky a najmä rodičovský. Milujeme Neu, z ktorej sa tešíme. Sme radi, že ju máme, a tam sa to končí. Veronika bude priať mne, aby som si našiel priateľku v budúcnosti, a takisto ja prajem jej, aby si našla partnera,“ povedal Yael koncom uplynulého roka pre PLUS 7 DNÍ.

Matúš s Vebi trávia podľa príspevkov na sociálnych sieťach spoločne v poslednom období viac času, pričom prioritou je pre nich radosť a šťastie dcérky. Najnovšie twiinska dokonca prekvapila fanúšikov nečakaným záreberom, na ktorom je zachytený mladý spevák s Neou v posteli. “Rána ako toto,” napísala k fotografii, z ktorej je zrejmé, že otecko strávil noc v dome speváčky. No nevyzerajú spokojne?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/veronikatwiins