Spevácke duo Twiins je v slzách. Ako zverejnili obidve sestry z hudobného šoubiznisu na sociálnej sieti, o život prišiel po chorobe ich dobrý kamarát, ktorý mal len 41 rokov. V Trnave pritom ide o známe meno z oblasti finančníctva, no aj miestneho futbalu. 

Daniela a Veronika Nízlové, ktoré väčšinu svojho času venujú výchove a starostlivosti o svoje ratolesti, prežívajú smutné chvíle. Ako zverejnili na sociálnej sieti, o život prišiel ich dobrý kamarát Majo Lipovský. Daniela pritom ešte v lete vystrašila fanúšikov, keď skončila náhle v nemocnici.

Marián Lipovský odišiel na večný odpočinok vo veku 41 rokov a v Trnave bol známou osobnosťou. Venoval sa oblasti finančníctva, no hrával taktiež futbal, pričom od roku 2017 chytával na trávniku za Dolné Orešany. Miestni, no i známe tváre ho poznali ako večne usmiateho človeka s dobrou náladou.

Majo pritom koncom septembra zverejnil na sociálnej sieti záber, prostredníctvom ktorého priznal, že ho zasiahla rakovina: „Na tejto fotke som ešte vôbec netušil, že mám v tele nádor. Niekedy vás život zastaví, aj keď vy máte iné plány. Veľa ľudí o svojich problémoch a situáciách nehovorí. Hanbia sa a majú strach, čo si o nich iní pomyslia“ napísal fanúšikom. Ochorenie následne nabralo rýchly spád a on, bohužiaľ, svoj boj prehral.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/danielatwiins  │ Foto: IG/twiinsmusic, majo_lipovsky