Posledné dni pred sviatkami sú náročné pre viaceré známe tváre. V nemocnici skončil po zásahu záchranky aj český herec z Popolušky Pavel Trávníček. Najnovšie prišli správy, že sanitka i polícia museli zasahovať v dome boháčky z košického klanu Rezešovcov.

Ako informuje PLUS 7 DNÍ, cez víkend mala v dome bohatej rodiny Rezešovcov zasahovať záchranka. Podľa blízkeho zdroja privolala vdova po exministrovi Rezešovi pomoc pre svoju dcéru Evu Varholíkovú Rezešovú.

Blondínke, ktorá v roku 2018 opustila brány väznice, sa totiž nemohla dovolať na telefón. Keď na miesto neďaleko košického Námestia Osloboditeľov dorazila polícia, dedička z Košíc neotvárala dvere. Polícia sa napokon dostala k Eve s pomocou hasičov, pričom Rezešová mala skončiť po prevoze sanitkou v nemocnici.

Nikto z rodiny sa však nechcel bližšie vyjadriť k zdravotným problémom, ktoré blodnínku trápia. Eva pritom aktuálne pracuje v štvorhviezdičkovom hoteli Zlatý dukát ako recepčná. Namiesto plného úväzku však zvolila pomoc vo forme zaskakovania za zamestnancov či víkendových služieb.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: PLUS 7 DNÍ │ Foto: YT/Maly Miso, IG/eva_r_varholik