Radovan Dulin neprestáva prekvapovať ani po skončení Farmy. Po boku Kristi sa spoločne dali na podnikanie s oblečením a rovnako začali chudnúť s prípravkami, ktoré propagovali aj predošlí farmári. Aha, čo si ale nechal urobiť na hlave!

Farma sa skončila už koncom roka, no mnohí farmári odmietajú upadnúť do zabudnutia a žiť život bez početnej skupiny fanúšikov. To je aj prípad Kristi Dali a Radovana Dulina, ktorí už na statku začali tvoriť zamilovaný pár, pričom kráska sa už zoznámila aj s Radovými bývalkami.

Najnovšie sa však spoločne vrhli aj na biznis. Na Instagrame propagujú prípravky známej firmy, ktoré zviditeľnila aj Eva Zelníková s hospodárom Martinom či Michaela Kiripolská, a snažia sa zhodiť farmárske kilečká. Okrem toho rozbehla dvojica aj predaj oblečenia, ktoré nesie meno seneckej fotomodelky.

Rado ale navyše zasadol do kaderníckeho kresla a nechal si na hlave vyrobiť celkom nový účes. Vlasy farmára sú tak ešte kratšie a nafarbené na strieborno-bielu. Zdá sa, že radikálna zmena sa páči fanynkám, ktoré mu na sociálnej sieti posielajú pochvalné slová. Pozdáva sa vám Radov nový účes?

Rado si nechal na hlave urobiť radikálnu zmenu

Zdroj │Foto: Instagram/radovan.d,  farma.markiza