24. februára napadli ruské vojská viaceré oblasti Ukrajiny, pričom situácia sa neupokojuje ani po troch kolách mierových rokovaní. Kým do bojov o vlasť sa museli zapojiť muži vo veku od 18 do 60 rokov, o životy už prišlo nielen množstvo vojakov, avšak i civilistov, medzi ktorými boli aj nevinné deti.

Situácia na Ukrajine eskaluje každým dňom, pričom vojnou zmietané územie už opustilo viac ako 1,7 milióna občanov. Kým množstvo ľudí uteká za hranice susedných štátov, iní sa ukrývajú v pivničných priestoroch či bombových krytoch.

Práve to, v akých podmienkach aktuálne čakajú ukrajinskí rodičia s deťmi na skončenie konfliktu, ukazuje virálne video, ktoré má na Twitteri už viac ako 10 miliónov videní. Malé dievčatko v ňom spieva notoricky známu skladbu Let It Go z muzikálu Ľadové kráľovstvo, pričom v priestoroch okolo neho sú desiatky ľudí. Okrem skladateľky Kristen Anderson-Lopez, ktorá napísala pesničky pre detský muzikál Frozen a titulný singel získala Oscara, video zdieľala aj pôvodná speváčka Idina Menzel.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Twitter