Ukrajinský herec má strach o rodinu: V krajnej núdzi je pripravený..!

Dátum:

Konflikt medzi Ukrajinou a Ruskom vyústil do vojny, pričom rukojemníkmi hroznej situácie sa stali hlavne nevinní občania. So strachom a s pár vecami v kufri utekajú z miesta, ktoré iba pred pár hodinami nazývali domovom. Mnohí sa boja o blízkych, ktorí sa stále nachádzajú na území, ktoré je okupované vojakmi a tankami. Jedným z nich je aj ukrajinský herec pôsobiaci na Slovensku.

Jevgenij Ivanovič Libezňuk sa narodil v ukrajinskej obci Kemieň, no jeho trvalým domovom sa stalo napokon východné Slovensko. Diváci môžu ukrajinského herca poznať zo známej reklamy pre obchodný reťazec Coop Jednota, z filmu Čiara, či dokonca z jojkárskeho seriálu Hranica.

Aj napriek tomu, že 60-ročnému umelcovi sa darí na Slovensku, stále je hrdým Ukrajincom, no za schengenskou hranicou žije celá rodina i priatelia. Niet sa čo diviť, že je z útoku na svoju rodnú zem šokovaný a smutný. S blízkymi je v kontakte a veľmi ho desí, že bombardovanie sa každou hodinou blíži k ich bydlisku.

Jevgenij je však pripravený pomôcť svojim rodičom, sestre, synovcom i kamarátom. ,,Keď to bude nutné, samozrejme, že budeme riešiť, aby prišli sem za mnou na Slovensko,“ povedal známy bača pre cas.sk. Podľa slov herca majú jeho najbližší veľký strach, no zatiaľ nechcú opustiť svoju krajinu. ,,Putin si tam už sedí a rozmýšľa nad svojou Európou. Aspoň už každý vie, s kým má dočinenia,“ dodal, pričom sa pravidelne informuje o aktuálnej situácií na Ukrajine.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: FB/Hranica, Coop Jednota, Najlepšie domáce potraviny

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Pozor na obľúbenú kozmetiku pre deti: Hrozia kožné infekcie!

Úrad verejného zdravotníctva na svojej oficiálnej webovej stránke upozorňuje...

Vašek z Luneticu zrazil chodca: Šokujúce detaily z tragickej nehody!

14. mája bol člen českej kapely Lunetic účastníkom tragickej...

Nepríjemný šok pre Pročka: Reklamné pútače mu posprejovali nápisom…!

Bývalý zabávač bol odjakživa zvyknutý na tvrdú kritiku zo...

Vláda konečne schválila balík pomoci: Túto sumu dostanú rodiny!

Balík pomoci pre rodiny vyvolal v posledných dňoch ostré...