UNIKLO ďalšie video s podobizňou Verešovej? Striptíz a iná žena!

Dátum:

Andrea Verešová prežíva zrejme čokoľvek, len nie pokojné a šťastné sviatky. Doposiaľ neznámy anonym sa postaral o rozruch, keď zverejnil hanbaté video so ženou podobnou modelke a jej manželovi. Najnovšie unikol ďalší záznam, ktorý je nemenej pikantný.

Internetom už niekoľko dní koluje hanbaté intímne video, na ktorom si užíva posteľné hrátky párik s podobizňou Andrey Verešovej a Daniela Volopicha. Viacerí počítačoví analytici sa vyjadrili, že má ísť o originálnu nahrávku bez zásahov, no modelka a mama dvoch detí tvrdí, že ide o veľmi dobre urobenú montáž, tzv. deep fake a na neznámeho páchateľa podala aj trestné oznámenie s ponúkanou odmenou 50-tisíc eur za pomoc pri jeho dochytení.

O niekoľko dní však svoju ponuku stiahla z neznámych príčin a rovnako zmizlo z jej oficiálneho profilu aj video z hotelovej izby, ktorej interiér nápadne pripomína práve detailné zábery z inkriminovaného materiálu. Vec má podľa všetkého aktuálne v rukách polícia, no neprešlo veľa času a na verejnosť uniklo ďalšie video.

Tentokrát ide o striptíz krásky opäť nápadne pripomínajúcej Verešovú, ktorá si zhodí minišaty a pred zrkadlom tancuje len vo vysokých opätkoch, foto >>> TU <<<. Na mobil ju pritom natáča iná polonahá žena, ktorá vysloví aj meno Andrejka. V pozadí vidieť vyšportovaného muža, ktorý má zrejme znova pripomínať Verešovej manžela. Nateraz tak nie je zrejmé, či ide o skutočné zábery alebo pokračovanie vyčíňania neznámeho páchateľa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram/andreaveresovaofficial

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Harabina po výsluchu pustili: Jeho reakcia na zadržanie vás dostane!

Včera (16.mája) celé Slovensko šokovala správa o zadržaní bývalého sudcu...

Dcéra prezradila príčinu smrti jej slávnej mamy: Zastrelila sa!

Začiatkom mája sme vás informovali o smrti slávnej speváčky,...

Nečakaná STOPKA v televízii: Známa hviezda Markízy nepokračuje!

Známy moderátor televízie Markíza mal podľa zákulisných informácií dostať...

Hrôza na Hornom Zemplíne: Slovenka (64) havarovala, potom ju našli…!

Hrozný incident sa odohral v sobotu v oblasti Horného...