Známa britská moderátorka BBC Deborah James prežíva ťažké chvíle. 40-ročná hviezda televízie pred časom priznala, že prechádza terminálnym štádiom rakoviny a v podstate môže kedykoľvek prísť jej osudný deň. Najnovšie pre britský denník zverejnila dojímavú spoveď.

Deborah James si vypočula od lekárov zdrvujúcu správu. 40-ročná hviezda britskej televízie BBC má totiž terminálne štádium rakoviny čriev. Sympatická tmavovláska tak už nemá žiadne plány do budúcnosti, pričom jej osudný deň môže nastať kedykoľvek. Ešte sa však rozhodla pre založenie nadácie, ktorá už vyzbierala takmer 7 miliónov libier.

Manželka a matka dvoch detí poskytla pred pár dňami dojímavý rozhovor pre TheSun a pri príležitosti Dňa otcov prehovorila na túto tému. Je nesmierne šťastná z toho, akým otcom je pre ich deti milovaný manžel Seb. Zároveň však veľmi trpí, pretože svojho 14-ročného Huga už pravdepodobne nikdy neuvidí stať sa dospelým otcom pre svoju vlastnú rodinu.

Nemôžem prestať plakať. Mám neuveriteľné šťastie, je ťažké vyjadriť to všetko slovami. Tento rok je to pre mňa o mojom otcovi a Sebovi, ale aj o mužoch v mojom živote, ktorí, dúfam, raz budú tiež otcami, o mojom synovi a bratovi. Nedokážem prijať skutočnosť, že tu nebudem, aby som to videla. Zlomí ma to,” priznáva. Deborah, ktorú dokonca navštívil aj princ William, sa však stále snaží si každý deň užívať naplno.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: YZ/Lorraine, UK – CELEBRITY ONLINE