Koronavírus sa nevyhýba ani politikom, hercom či známym osobnostiam. Len pred niekoľkými minútami potvrdil aj Peter Pellegrini, že mal pozitívny test. Z karantény sa prihovoril svojim voličom a fanúšikom.

Koronavírus zasahuje ľudí po celom svete a jeho následky či účinky sa nevyhýbajú ani známym osobnostiam. Bohužiaľ, len včera zasiahla Slovensko správa o úmrtí herca Štefana Kožku, ktorý trpel okrem problémov so srdcom aj koronavírusom. Umelec stihol krátko pred smrťou natočiť aj srdcervúce video.

Teraz sa ozval politik a expremiér Peter Pellegrini, ktorý sa rovnako nakazil: „Milí priatelia, koronavírus je realitou, obete si nevyberá a nikto sa nemôže spoliehať, že práve jemu sa nákaza vyhne. Aj ja som po pozitívnom teste skončil v karanténe,“ priznal voličom a fanúšikom na sociálnej sieti.

Šéf strany Hlas je aktuálne v karanténe, kde sa venuje vareniu: „Vymenil som teda na čas parlamentné tlače za sporák s hrncami a snažím sa prežiť karanténu v čo najväčšom psychickom a fyzickom zdraví. Zatiaľ sa mi to darí a cítim sa celkom dobre,“ uviedol. Slovákom zaželal veľa zdravia a opatrnosti pri kontakte s rodičmi či starými rodičmi. „Majme všetci v tejto ťažkej dobe predovšetkým nádej, že sa čím skôr vrátime k svojim vlastným plnohodnotným životom,“ dodal na záver.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Facebook/Peter Pellegrini