Príslušníci policajného zboru na sociálnej sieti informovali verejnosť o brutálnej vražde. Národná kriminálna agentúra už zo skutku obvinila dvoch mužov, pričom z detailného opisu chladnokrvného činu vám môže prísť nevoľno.

K úkladnej vražde došlo v Martine pri čerpacej stanici, kde si dvaja muži vyhliadli neznámeho, s ktorým nadviazali kontakt. Motívom vraždy bolo získanie pocitu, „aké to je zabiť človeka“. Pod zámienkou, aby si s nimi obeť išla vypiť, ju vylákali do priestorov opusteného krytu civilnej ochrany.

Po krátkom rozhovore požiadali nič netušiaceho muža, aby sa premiestnil do inej miestnosti, kde mu jeden z obvinených oznámil, že to je jeho posledný deň a počas noci zomrie. Následne ho obaja napadli silnými údermi do tela i hlavy a neskôr k útoku použili aj drevený hranol. Jeden z násilníkov našiel sklenenú črepinu, ktorú podal druhému obvinenému.

Povzbudil ho, že chce vidieť mozog, v dôsledku čoho jeho “parťák“ zarezal do viacerých častí hlavy obete. ,,Poškodený tak utrpel mnohopočetné rany tváre, časti hlavy a rôzne poranenia s krvnými podliatinami a odreninami po celom tele. Skončil s roztriešteným tvárovým skeletom. Veľké množstvo zranení rôzneho charakteru viedlo k jeho smrti,“ uvádza sa na sociálnej sieti. Ide o úkladnú vraždu, v dôsledku čoho si celý prípad prevzal vyšetrovateľ NAKA, pričom obaja muži sú väzobne stíhaní.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Polícia SR  |  Foto: YT/RTVSOfficial, FB/Polícia SR