Diváci šou Ruža pre nevestu sa už určite nevedia dočkať tretej epizódy, v ktorej ich opäť čakajú samé napínavé situácie. Jednou z nich je aj prvý Radkov bozk či možný odchod nevesty. Ktorých krások sa to týka?

Radko Urbanyak má za sebou prvé romantické rande, ktoré absolvoval s krásnou Julie. Tá bola šťastím bez seba, no úsmev z tváre jej zmizol po návrate do vily, kde na ňu čakali uštipačné poznámky súperiek či realita, že sa ženích správa prívetivo aj k iným slečnám.

Diváci sa búria: S týmto rozhodnutím v Ruži vôbec nesúhlasia!

Po ceremoniáli Julka všetkých šokovala tým, že si Radka zavolala bokom. Čo presne bolo témou ich debaty, zatiaľ nevedno, no ukážka nasledujúcej epizódy naznačuje, že sa atraktívna Češka rozhodla šou opustiť. Avšak, samozrejme, môže ísť len o domnienky a čaro strihu.

Čo sa ale s určitosťou stalo, je prvý Radkov bozk. A ten nevenoval Julii, ale úplne inej kráske – Verone. Ako budú reagovať ostatné dievčatá? A prečo niektorým tiekli slzy potokom? Odpovede na tieto otázky sa dozvieme zajtra večer na obrazovkách Markízy alebo už dnes večer na Voyo.

Zdroj/Foto: YouTube/Televízia Markíza