Už minulý rok šou Ruža pre nevestu priniesla na obrazovky TV Markíza samé atraktívne a sebavedomé slečny. Inak tomu nebude ani tentoraz. K doposiaľ odhaleným kráskam sa pridáva aj Pocahontas, ktorá o sebe bez váhania prehlasuje, že je bohyňa.

Má 30, pochádza z Bratislavy a netají sa svojím rómskym pôvodom, na ktorý je patrične hrdá. Je temperamentná, ale aj empatická a miluje tanec.

Do Ruže mieri známa exfarmárka: Dnes má inú tvár aj meno!

Nikola sa v minulosti živila ako opatrovateľka detí, v súčasnosti pracuje ako asistentka a svoju budúcnosť vidí skôr v umeleckej sfére. Maľuje obrazy, modeluje a tvorí busty a cudzie jej nie je ani písanie. Nedávno sa dokonca pustila do písania vlastnej knihy.

Príťažlivá Pocahontas vie presne, čo od Ruže pre nevestu čaká. ,,Prihlásila som sa do Ruže už len kvôli tomu, že chcem zažiť nové zážitky, spoznať nových ľudí a zažiť možno tú pravú lásku. A nájsť svojho boha, lebo som bohyňa,” uviedla sebavedomá Nikola. A ako by mal vyzerať jej ideálny muž?

,,Mal by byť charizmatický, o výzor až tak nejde, a, samozrejme, múdry a sebavedomý, mal by vedieť, čo chce od života. A, samozrejme, pekná sánka, vysoký a mať vlasy” vymenovala svoje nároky.

,,Prečo by si mal vybrať mňa? No lebo som jedinečná, som bohyňa,” zopakovala kráska uchádzajúca sa o srdce ženícha Radka Urbanyaka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Nikola Grundzová (@pocahontas_poky)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Nikola Grundzová (@pocahontas_poky)

Zdroj/Foto: Markiza.sk