Populárna rodinná relácia televízie JOJ V Siedmom nebi sa opäť vráti na televízne obrazovky! Po dlhšej odmlke začal obľúbený moderátor Vilo Rozboril natáčať nové epizódy, ktoré diváci môžu uvidieť už o pár týždňov. Hlavným hrdinom prvého príbehu bude 6-ročný Filipko. 

Rodinná relácia televízie JOJ V siedmom nebi si získala počas niekoľkých rokov obrovskú popularitu. Slováci každú nedeľu so zatajeným dychom sledovali príbehy ľudí skúšaných osudom. Pri srdci hreje divákov najmä fakt, že Vilo Rozboril so svojím tímom vždy pomohol tam, kde to bolo potrebné.

Samotný moderátor prišiel pred pár dňami so skvelou novinkou, že sa natáčajú nové časti. Fanúšikovia sa tak podľa informácií portálu JOJ môžu tešiť na veľkú dávku emócií už na jeseň. Hlavným hrdinom prvého príbehu bude len 6-ročný Filipko, ktorý sa narodil s poruchou rastu.

Filípek (tak mu hovoria) ovláda všetky vlajky sveta a jeho najväčším koníčkom sú vodoinštalatérske súčiastky. A jeho porucha rastu mu v tom absolútne neprekáža. Ponúkol mi, že keď budem mať pokazené umývadlo, čerpadlo, hocičo, že príde opraviť. U babky v pieskovisku má namiesto piesku rúry, spojky, hadice, blicky. No čo vám poviem – radosť znovu nakrúcať SIEDME NEBO,” pochvaľuje si Vilo, ktorý na sociálnej sieti zverejnil aj prvé dojímavé zábery z natáčania.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: joj.sk, FB/Vilo Rozboril │ Foto: FB/Vilo Rozboril