V SuperStar okrem iných zabodoval aj 17-ročný Ján Ožvoldík, ktorý sa stal pred rokmi polosirotou. O smrti mamy zložil rapovú pieseň, ktorou ohúril porotu natoľko, že postúpil do divadla. V zákulisí však prišla krutá reakcia zo strany jeho otca.

Ján zo Žiliny má iba 17 rokov, pričom ako 11-ročný prišiel o svoju milovanú mamu. Toto hrozné a ťažké obdobie ho prikovalo na psychické dno a dva roky sa boril depresiami. Aj vďaka hudbe a rapu sa však napokon z najhoršieho dostal a teraz konečne vidí opäť zmysel svojho života.

Na kasting SuperStar zavítal spolu so svojou priateľkou a otcom. Pred vystúpením bol presvedčený, že práve on mu drží palce, no po predstúpení pred porotu sa všetko zmenilo. Ján svojou piesňou ohúril a dostal sa medzi postupujúcich talentovaných spevákov, no otec si v zákulisí neodpustil tvrdé poznámky.

Hlavne nech mu nedajú ten papier, Pane Bože. Pošlite ho domov, chlapci!” sypal zo seba nečakané slová, ktorým zhrození diváci nerozumeli. Keď sa za ním vrátil Ján so zlatou kartičkou, otec mu dal najavo, že postup nemal prijať, ako sa dohodli: “Sorry, ale nemôžem! odvetil chlapec.

Mnohí sa tak zamýšľali, prečo mladému teenagerovi s ťažkým osudom nedopraje otec splnenie si veľkého sna: “Jánov otec si myslí, že to, že na kastingu jeho syn postúpil, bol vrchol jeho kariéry a v ďalšom kole už vypadne. A tak to považoval za zbytočné. A taktiež cestovanie, čakanie, skúšky a nakrúcanie sa mu zdalo časovo náročné a už by to nerád absolvoval,“ prezradil pre Plusku zdroj zo zákulisia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Facebook/SuperStar, Televízia Markíza