Zdá sa, že nad natáčaním najnovšej série Farmy visí mrak nešťastia. Po tom, čo statok opustili dvaja farmári kvôli porušeniu pravidiel, prišli súťažiaci o ďalšie šikovné ruky. Jednému z nich sa stalo vážne zranenie.

Šimon Koleň patrí medzi najväčších makačov vidieckej reality šou. Podľa všetkého sa ale jeho pozícia na statku poriadne skomplikuje. Okrem toho, že sa okolo jeho mena začal spomínať milostný trojuholník so sympatickou Alex a mladou Giulianou, sa 21-ročnému študentovi priplietlo do cesty aj závažné poranenie.

Stalo sa tak po tom, čo sa rozhodol strihať plech bez bezpečnostných rukavíc. I keď sa pracovitý stolár spočiatku tváril, že sa jedná len o povrchovú reznú ranu, na statok musela nakoniec prísť zdravotná služba a následne Šimona odniesť z priestorov Farmy rovno do nemocnice.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Koleň rozhodne patrí medzi najpracovitejších ľudí na statku, a tak mu bolo umožnené sa po ošetrení rany vrátiť späť do hry. Takúto šancu v minulosti veľa účinkujúcich nedostalo, avšak zdá sa, že hospodár Martin doňho vkladá veľké nádeje aj s týmto obmedzením.

Zo Šimonovho pokračovania v šou sa tešili aj ostatní súťažiaci, keďže sú si vedomí jeho potrebnosti pri úlohách. „Je to len moja chyba, mal som si viac chrániť ruky. Dúfam, že budem plne schopný pracovať čím skôr,“ povedal po tom, čo mu na ruke zostali štyri štichy od zašívania.

Zdroj/Foto: voyo.markiza.sk, Instagram/farma.markiza