Mnohonásobná zlatá slávica a úspešná česká speváčka Hana Zagorová si prešla skutočným peklom! Ochorenie Covid-19 u nej zasiahlo v plnej sile a speváčke zrušilo všetky koncertné i osobné plány na dlhé mesiace dopredu. Koncom septembra bola dokonca do nemocnice prevezená v sprievode policajnej hliadky.

Ochorenie Covid-19 zasiahlo u českej speváčky Hany Zagorovej skutočne v plnej sile. Aj keď vírus porazila ešte v priebehu minulého roka, trápenie sa neskončilo a bola nútená zrušiť aj koncert v Lucerne pri príležitosti svojich 75. narodenín.

Neskôr však Hana zrušila všetky svoje koncerty a svojim fanúšikom sa prihovorila prostredníctvom oficiálnej stránky: “Môj zdravotný stav sa nelepší a pretrvali problémy spojené s postcovidovým syndrómom. Páni doktori a vlastne úplne celý personál robia všetko, aby som bola zas v poriadku,” zneli vtedy slová speváčky.

Aj keď mala Hana Zagorová nemocnicu opustiť už minulý týždeň, lekári sa napokon rozhodli inak a prepustená bola až po dvoch týždňoch. Ako informuje portál expres.cz, ktorý zverejnil aj fotografie odchádzajúcej speváčky zo zariadenia, v sprievode manžela Štefana Margitu pôsobila počas odchodu domov spokojne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: expres.cz | Foto: zagorovahana.cz, YT/Paul reši, IG/hanazagorova_official