Manželia Vinczeovci majú veľké množstvo fanúšikov, ktorí by sympatickej dvojke dopriali spoločné bábätko. Podľa najnovších informácií mal pár z televízie naozaj urobiť životné rozhodnutie, pričom nedávno potešili aj novinkou so svojím divadelným vystupovaním.

Adela (39) a Viktor (29) Vinczeovci si svojimi názormi a vystupovaním získali veľké množstvo priaznivcov. Slováci by páriku od srdca dopriali spoločné bábätko, o ktoré sa snažia už dlhší čas. Moderátorka sa však nikdy nebránila ani téme adopcie, ktorá, ako sa zdá, začína naberať reálne kontúry.

Ako totiž uviedla Pluska, na Úrade sociálnych vecí a rodiny mala len nedávno pristáť žiadosť o adopciu práve od televíznej dvojice. Oslovená Adel napriek tomu akékoľvek podobné informácie popiera: “Nemyslím si, že by vám akýkoľvek úrad mohol poskytnúť informácie tohto typu,” odpovedala prekvapene.

Napokon dodala aj to, že adopciu s Viktorom stále zvažujú, no toto vážne rozhodnutie vraj ešte stále neurobili. “Vnímame však, že máme zázemie, ktoré by sme teoreticky vedeli poskytnúť nejakej detskej bytosti. No takéto rozhodnutie by si vyžadovalo veľa odvahy a odhodlania,” upresnila, hoci v budúcnosti vylučuje umelé oplodnenie, s ktorým sa nestotožňujú. Zdroj z úradu však trvá na svojom so slovami, že žiadosť evidujú pár dní a posudzujú informácie o spôsobilosti žiadajúcej rodiny. Žeby sa teda predsa len Vinczeovci odhodlali k veľkému kroku?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram/viktorvincze, Televízia Markíza