Petra Vajdová (34) sa pred časom rozhodla vrátiť do známeho divadelného predstavenia Zmierenie alebo Dobrodružstvo pri obžinkoch v SND. Teraz má ale ďalšiu veľkú novinu!

Petra Vajdová sa po protialkoholickom liečení, svadbe a narodení malého Martinka pomaly odhodlala vrátiť na milované divadelné dosky. Pred časom prikývla na spoluprácu v Slovenskom národnom divadle a objavila sa prvýkrát po 2,5-ročnej pauze v hre Zmierenie alebo Dobrodružstvo pri obžinkoch.

Herecký výkon herečky bol ocenený a je zjavné, že Petra nestratila za ten čas nič zo svojho talentu a umenia. Krátko na to má ale divadlo pre Vajdovú výborné správy. 34-ročná umelkyňa sa totiž postupne objaví aj v ďalších predstaveniach.

Reč je o hre Polnočná omša, no tajomníčka SND Izabela Pažítková pre Šarm prezradila aj ďalšiu nečakanú úlohu herečky. “V dráme Antigona hlavnú postavu namiesto Moniky Potokárovej naštuduje Petra Vajdová,” odhalila. Už istý čas sa pritom hovorilo o tom, že to bude práve Petra, kto bude vhodnou adeptkou na stvárnenie náročných úloh po zosnulej Monike.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk │ Foto: Facebook/SND, Televízia Markíza