Znie to neuveriteľne, ale 11. ročník úspešnej šou Česko Slovensko má talent je za nami. Kto sa stal najnovším držiteľom prestížneho titulu a teší sa z výhry 40-tisíc eur?

Po viac ako troch mesiacoch prišla šou plná neuveriteľných čísel do svojho cieľa. Z obrovského množstva talentovaných ľudí však vstupenku do finále dostalo iba osem najlepších.

Galavečer odštartoval energický hurikán zo Stropkova, a to rapové duo NARAZ. Nasledovala česká speváčka Adéla Řezáčová, ktorej tvorba a spev zaujali porotcu Jara Slávika natoľko, že od neho dostala zlatý buzzer. Tretím v poradí sa stali favoriti Jakuba Prachařa pochádzajúci z Poľska. Diváci pri nádhernej akrobatickej šou zamilovaného páru Marysie a Juliana ani nedýchali.

Ďalším “pánom na holenie” sa stal božský, iba 12-ročný spevák a gitarista Matěj Plšek, ktorého poslal priamo do finále špeciálny porotca Štěpán Kozub. “Český Justin Bieber” si dokonca ako prvý z účinkujúcich vyslúžil standing ovation. Aj ďalšie dokonalé vystúpenie mali v rukách deti, tentokrát však súrodenci z Ukrajiny, ktorí dostali zlatý buzzer od Marty Jandovej. Pri sledovaní akrobacií dua Elmaka vyšla slza určite nejednému divákovi pri obrazovkách.

Šestka patrila dáme so zlatom v hrdle, ktorá sa stala súčasťou Česko Slovensko má talent úplnou náhodou. Po tom, čo sa počas jedného z kastingov špeciálny porotca Vojta Dyka opýtal publika, či sa niekto nechce predviesť na pódiu, prihlásila sa Viera Kotvasová. Napokon od neho dostala zlatý buzzer.

O predposlednom čísle sa mderátorka Jasmina Alagič vyjadrila, že ho sledovala so scucnutým zadkom. A rozhodne nebola jediná. Majitelia zlatého buzzera od Diany Mórovej Ramadhani Brothers sa postarali o neskutočné prepojenie svojich tiel, sily a hlavne dôvery jeden v druhého. Bodku za 11. ročníkom nakoniec urobila slovenská učiteľka Anna Slížová, favoritka rapera Ega, ktorá sa odprezentovala v pozícii dokonalej opernej divy.

Kto sa stal víťazom Česko Slovensko má talent?

Boj to bol skutočne náročný a emotívny. Divácke hlasy ale rozhodli o tom, že sa do najlepšej trojky prekvapivo prebojovali iba speváci. Tretiu pozíciu obsadila Viera Kotvasová, na druhom mieste skončil mladučký Matěj Plšek a najviac smsiek Slováci a Česi venovali Anne Slížovej, ktorá sa stala víťazkou Česko Slovensko má talent a vyhrala úžasnú sumu 40-tisíc eur. Srdečne gratulujeme!

Zdroj/Foto: TV JOJ, Instagram/tvjoj