S príchodom septembra sa fanúšikovia televíznej zábavy môžu tešiť na návrat viacerých obľúbených programov, medzi ktorými nebude chýbať ani šou Česko Slovensko má talent. Jedenásty ročník odštartuje v nedeľu (3. septembra), pričom diváci sa majú už teraz na čo tešiť!

Letné prázdniny oficiálne ukončil príchod septembra, s ktorým sa na televízne obrazovky vrátia aj rôzne programy. Medzi inými nebude chýbať ani šou Česko Slovensko má talent, v ktorej si tvorcovia pripravili niekoľko sviežich noviniek. Kým divákov budú reláciou opäť sprevádzať Jasmina Alagič a David Gránský, známa porota sa rozšíri o ďalšieho člena.

V tomto prípade však nepôjde o jednu konkrétnu osobnosť, ale rovno štyri hviezdy domácej scény. Okrem Diany Mórovej, Marty Jandovej, Jara Slávika a Jakuba Prachaře tak budú striedavo súťažiacich hodnotiť aj Michal Ego Straka, Marián Čekovský, Štěpán Kozub a Vojta Dyk. A ako sa zdá, diváci sa majú skutočne na čo tešiť! TV JOJ totiž zverejnila prvé zábery súťažiacich, ktorí svojimi výkonmi vyrážajú dych! Ako televízia jedným dychom dodáva, jedno z detí získalo aj zlatý buzzer!

Zdroj: IG/tvjoj, csmt_tvjoj