Ich piesne pozná snáď každý. Dobyli hitparády a aj naše srdcia. Odvtedy prešlo už 20 rokov, ale sú späť! 

[sociallocker]Podržte sa! Legendárna dievčenská skupina Spice Girls ohlásila veľký návrat. Dievčatá sa rozhodli nasledovať príklad chlapčenskej skupiny Take That. Skupina zoskupená okolo Robbieho Williamsa v roku 2005 natočila dokument a následne v roku 2006 ohlásili svoj comeback. A presne tento scenár bude platiť aj pre Spice Girls. V dnešných dňoch uplynulo presne 20 rokov od ich prvého veľkého hitu Wannabe. Pri tejto príležitosti sa rozhodli odvysielať televízny dokument  mapujúci kariéru korenistých dievčat.

Ak by ste si chceli zaspomínať na staré časy a vychutnať si dievčatá aj naživo, poznačte si do kalendára júl 2017. Na 21. narodeniny singlu Wannabe Spice Girls odpália gigantickú show v Hyde Parku v Londýne. O úspechu sa nedá pochybovať. Televízie ako BBC, ITV a Sky sa pobijú o práva odvysielať tento koncert.

Avšak zatiaľ to vyzerá tak, že sa nedočkáme kompletnej pätice. Scary– Mell B, Baby– Emma Bunton, Ginger– Geri Horner (rod.Halliwel) sa tešia na spoločný koncert. No Sporty– Mell C a Posh– Victoria Backham (rod.Adams) sa bohužiaľ nechcú pridať k pripravovanému projektu. Aj keď sa zahraničným novinárom podarilo zistiť, že Mell C stále zvažuje. A to je dôvod, prečo trio stále dúfa, že sa k ním nakoniec pridajú aj zvyšné dve členky skupiny. V každom prípade sa za ne nechystajú hľadať náhradu.

Len aby sa nezabudlo, Spice Girls vznikli v roku 1994 a svoj prvý obrovský hit Wannabe vydali o dva roky neskôr v 1996. Počas svojej závratnej kariéry predali viac ako 80 miliónov albumov, čím sa stali najpredávanejšou dievčenskou skupinou na svete a zaradili sa medzi najpredávanejšie popové skupiny všetkých čias.

A takto vyzerajú Spice Girls dnes.

Zaspomínajte si:

Zdroj: thesun.co.uk | Foto: Facebook.com[/sociallocker]