NAKA mala v utorok zasahovať v rámci rozsiahlej razie na viacerých miestach Slovenska. Viac ako siedmich ľudí sa má týkať podozrenie z ekonomickej trestnej činnosti. Medzi obvinenými sa má nachádzať aj majiteľ firmy a otec známeho účastníka Farmy 11.

Podľa informácií portálu TVnoviny sa v utorok koná rozsiahla razia NAKA po celom Slovensku. Kukláči majú zasahovať v Bratislave, Nitre, Šali, Trenčianskych Tepliciach a v Prievidzi. Razia súvisí s ekonomickou trestnou činnosťou, podvodmi na DPH či biznisom s pohonnými hmotami.

Aktuálne sa má zásah Národnej kriminálnej agentúry týkať siedmich osôb, pričom kukláči sa nachádzajú v budove spoločnosti Jurki, ktorá prevádzkuje sieť čerpacích staníc. Jedným z obvinených má byť aj majiteľ Jurki, podnikateľ Martin Jurkovič.

Ak sú vám názov čerpacej stanice a meno majiteľa povedomé, pamätáte si správne. Synom obvineného podnikateľa je totiž známy účastník Farmy Matej Jurkovič. Svalovec sa zviditeľnil v televízii Markíza počas 11. série, kedy mal románik s mladou Mirkou, a ktorého pre agresiu napokon z Farmy vyhodili. Ten medzičasom na sociálnej sieti výrazne zmenil imidž.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tvnoviny.sk │ Foto: Televízia Markíza