Český MMA zápasník Karlos Vémola má po svojom boku už dlhé roky slovenskú playmate Lelu Ceterovú, pričom ich vzťah pripomína mexickú telenovelu. Vzťah dvojice je totiž ako na hojdačke, avšak momentálne si k sebe po búrlivom období opäť raz našli cestu.

Karlos a Lela sú neprehliadnuteľnou dvojicou domácej šoubiznisovej scény, pričom len prednedávnom šokovali verejnosť vzájomnými obvineniami a búrlivými odkazmi. Ako sa však zdá, s odstupom času je všetko v poriadku a aj po evidentných problémoch si k sebe opäť našli cestu. Kým v sepmtebri 2020 sa Lela s dcérkou Lili odsťahovali od bojovníka kvôli jeho nevere, po narodení syna Rockyho v decembri 2021 ho mala údajne podviesť ona. Napokon sa za obvinenia Karlos ospravedlnil a partnerku požiadal, aby sa k nemu opäť vrátila.

„Chápem, že môj imidž zvádza k hodnoteniu, že som nevďačná zlatokopka. Opak je pravdou. Neustále pracujem, aj počas tehotenstva či šestonedelia, a to preto, že nie je mi vytváraný pocit bezpečia. Celá táto situácia je vedená mediálne mojím mužom afektívne a bez zdravého úsudku. Ako sa zachovám, zvažujem, nakoľko svojho muža mám v srdci a je otcom našich detí. Avšak musím si zachovať aj dôstojnosť ženy a matky,” povedala v turbulentnom období pre Markízu Lela.

Ako dodala, žiadneho milenca nemala a sústredila sa len na svoje deti, ktoré potrebujú pokoj. Dnes žije šťastná rodinka opäť v jednom dome, pričom na sociálnych sieťach sa objavili zábery, na ktorých by ste výraznú rodáčku zo Žiliny zaručene nespoznali. Tie pochádzajú z roku 2014, kedy mala dnes už dvojnásobná mamička sladkých 24, pričom na nich pôsobí ako celkom iná žena. Spoznali by ste ju na týchto archívnych záberoch z rakúskeho kasína?

Lela kedysi

Lela dnes

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/lela_ceterova_official, FB/Concord Card Group Slovakia