Andrea Verešová, ktorá je každoročnou ozdobou všetkých plesových akcii, mala tento rok poriadnu smolu. Po nepríjemnom úraze na lyžiach musí na opätky a tancovanie počas tejto sezóny zabudnúť!

Andrea Verešová je známa svojou veľkou láskou k zasneženým horám a lyžovačkám, ktorým nedokáže odolať. Rok čo rok sa tak vracia do Tatier a najmä na Špindlerov mlyn, kde je modelka ako doma. Lyžovačku si užíva aj s rodinkou, no tento rok sa jej nepekne vypomstila. V septembri 2018 si pritom kvôli únave zašla aj na infúzie.

Kráska mala na českých horách úraz, ktorý ju prinútil oddychovať a na plesy a nadchádzajúce spoločenské akcie tak musí rovno zabudnúť: “Je to tak, opäť to nevydržalo koleno. Bez ortézy na lyže nesmiem stúpiť, ale málo som si ju utiahla a bolo zle. Zatiaľ som u lekára nebola, ale pôjdem. Síce sa to nehorší, ale ani nelepší a je to napuchnuté. Musím teraz byť v kľude a na podpätky nejaký čas zabudnúť. Zrušila som všetky spoločenské akcie, pretože by som to na ihličkách nedala. Je mi to ľúto, ale zdravie je prednejšie,” vyznáva sa pre český Blesk.

Andrea, ktorá býva každoročne ozdobou plesov a akcii, sa tak na najbližších večierkoch rozhodne neukáže. Na kolene mala pritom v minulosti natiahnuté väzy, a práve preto musí nosiť pri lyžovaní ortézu. Aj napriek tomuto odporúčaniu sa ale modelke stav kolena zhoršil a viac tak povie až návšteva lekára. Kráska sa zrejme v nejakej nádhernej plesovej róbe predvedie až o rok…

Modelka ukázala opuchnuté koleno
Andrea musí na plesy zabudnúť…

Zdroj: blesk.cz │ Foto: Instagram