Slovenská speváčka Celeste Buckingham, ktorá má výborne našliapnuté na medzinárodný úspech, sa stala terčom nemiestnej poznámky o nechutnej celulitíde na jej stehnách. Bol na to však jediný relevantný dôvod?

23-ročná hudobníčka sa iba prednedávnom zúčastnila prehliadky na obľúbenej akcii Bratislavské módne dni, kde jej robila spoločnosť sestra Carmel. Dievčatá sa usadili do prvého radu a v dokonalých outfitoch sa nechali unášať honosným večerom. Akonáhle sa však dostali na verejnosť fotografie z úspešnej akcie, Celeste bola nemiestne dourážaná neznámou redaktorkou za údajnú nechutnú celulitídu, ktorá je speváčke vidieť len pri poriadnom zbystrení. A aj keby, tak čo?!

Aj keď primitívny článok Celeste zaiste zamrzel, na sociálnej sieti Instagram k nemu podala vyjadrenie, ktorým si zaslúžila množstvo obdivu. Svoju podporu jej tentokrát vyjadrila i  Veronika Cifrová Ostrihoňová, ktorá má na celú vec jasný názor. Mimoriadne obľúbená redaktorka televízneho spravodajstva či spíkerka rádia Europa 2 je známa predovšetkým svojou rozhľadenosťou a triezvym pohľadom na svet, pričom už neraz vyjadrila podporu voči šikovným a talentovaným ľuďom, ktorí dosiahli svoje úspechy vďaka tvrdej práci bez ohľadu na výzor.

Absolútny hnus! Celeste sa stala obeťou maximálnej hlúposti, úder vracia rozvážnym vyjadrením!

Vyjadrenie Veroniky, s ktorým môžeme iba súhlasiť

“Zbieralo sa to vo mne pomaly. Nedávno fotka našej najlepšej tenistky vyhrajúc dôležitý zápas na jednom z najlepších turnajov – a bulvárny plátok komentuje, ako nepatrične vyzerala v bielom obtiahnutom drese. Čo tam po reprezentácii, čo tam po tom, aké meno robí Slovensku, čo tam po tom, že je úspešná žena, ktorá si vydrela, čo má. Dôležitý je slimfit. Hovorím si, nebudem to riešiť, zbytočne to živiť energiou. A potom som uvidela tento skvost. Ale – najmä reakciu Cel Buckingham naň, a povedala si, áno, takto to má byť. Bez urazeného ega, bez zbytočného hnevu, ješitnosti, zareagovať ako dáma, a navyše dáma, ktorá to má v hlave absolútne upratané,” začína svoj príspevok Veronika.

“Pred pár mesiacmi som robila v rádiu Europa 2 rozhovor so Celeste a reakciou na tento článok mi len potvrdila, čo som si dávno myslela – že je to skvelá, vyrovnaná a prajná žena, a že môžeme byť hrdí, že ju na Slovensku máme. Uchytila by sa totiž aj kdekoľvek inde. Rozumiem, že bulvárny svet má svoje pravidlá. Ale verím tiež, že sú aj iné, univerzálne pravidlá. Že ženy sú viac ako telo v drese či dokonalé stehno. Že rešpekt jeden voči druhému, a jedna voči druhej, je samozrejmosťou. Že keď si ľudia prajú, a vyzdvihujú na sebe pozitíva, dvíha sa aj celková energia. Neviem, ktorý plátok toto napísal, a ani ma to nezaujíma. Pretože my všetci by sme mali zapracovať na tom, aby podobné se*istické výplody nemali dôvod vychádzať. Akú ohavnú bradu, nohu, koleno či tupé majú mužskí kolegovia Celeste Buckingham som sa totiž nikde nedočítala. Lebo u nich to predsa nie je dôležité, oni majú hlavu a talent. Verím, že autori/ky a editori takýchto článkov si raz zvážia, či toto je svet, v ktorom chcú, aby vyrastali ich dcéry. Aj synovia. Lebo veď nakoniec tá “nechutná” celulitída, na rozdiel od našich bulvárnych magazínov, nediskriminuje medzi pohlaviami, a majú ju aj muži,” dodáva Veronika.

“Veľmi podobnú fotku ako tu Celeste mám aj ja,” neštíti sa zverejnenia Veronika

Absolútny hnus! Celeste sa stala obeťou maximálnej hlúposti, úder vracia rozvážnym vyjadrením!

Zdroj: Instagram