Sviatky radosti a pokoja? Slovenská mládež má na to zrejme absolútne rozdielny pohľad. Iba prednedávnom sme vás informovali o týraní mačiek deťmi zo Serede a na sociálnch sieťach sa objavilo ďalšie video. A toto, žiaľ, už skutočne nie je vhodné pre slabšie povahy!

Čo to na Slovensku vyrastá za generáciu?! Aj táto otázka trápi množstvo domácich občanov, ktorých znepokojilo ďalšie video týrania zvierat mladými ľuďmi. V predvianočný čas totiž otriasa spoločnosťou „Instastories“ istej dievčiny, ktorá sa s partiou kamarátov mimoriadne zabáva na odsúdeniahodnom týraní mačky. Ako sa zdá, tá útok výrastkov, žiaľ, neprežila.

Krátke video okamžite obehlo sociálne siete, pričom autorku mnohí užívatelia Facebooku označujú v zdieľaných príspevkoch a žiadajú, aby sa tyranom dostalo spravodlivosti. „V dobe, kedy sa Slovensko snaží pristupovať ku zvieratám ako živím bytostiam. V čase, keď sú Vianoce a všetci by sme sa mali ku sebe správať milšie. Nie len ku druhým ľudom, ale každej živej bytosti. Aj tieto nevinné stvorenia si zaslúžia našu pozornosť. Čo im urobila tá mačka, že si zaslúžila byť týraná? Ako sa môžeme správať ľudsky k druhým, keď neviem ochrániť ani zvieratá. Pozrite sa na to video, koľko mladých ľudí je tam. To ani jednému neprišlo hlúpe, čo robili? píše sa pri príspevku, ktorý sa momentálne stáva virálnym.

Zdrvujúce video, ktoré je priamym prejavom týrania, agresie a porušovania zákona zdieľame z dôvodu, aby si Slováci uvedomili, koľko násilia je páchanom priamo medzi nami. Veríme, že vinníci budú spravodlivo potrestaní a deti vedené k tolerancii a láske.

 

Foto/Video: Streamable.com/Facebook