Viking z Farmy 13 ide bojovať za Ukrajinu: Silné slová exfarmára!

Dátum:

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj sa rozhodol verejne vyzvať všetkých cudzincov, aby prišli brániť Ukrajinu a zapojili sa do bojov na ochranu Európy i sveta. Jeho výzvu si vypočul aj Zdeněk Valent z Farmy 13, ktorý neváhal, zbalil kufre a vycestoval na Ukrajinu.

Zdeněk Valent patril k najvýraznejším súťažiacim v 13. sérií Farmy vďaka jeho netradičnému vzhľadu. Poznávacím znakom exfarmára bolo dobové oblečenie s mečom, v dôsledku čoho si vyslúžil prezývku Viking. Divákov si však získal aj svojim životným príbehom, keďže pred natáčaním reality šou bol bezdomovcom. Neskôr priznal aj problémy so zákonom a týranie zo strany otca.

33-ročný Čech sa najnovšie rozhodol pre novú výzvu, ktorá je mimoriadne nebezpečná. Požiadal totiž o výnimku českého prezidenta Miloša Zemana, aby sa mohol pripojiť k ukrajinskej armáde. Na povolenie nečakal a momentálne sa už nachádza v Užhorode. ,,Potrebujú našu pomoc, a keď mám tú možnosť a nemám viac-menej čo stratiť, tak radšej pôjdem sem pomôcť ľuďom, zapísať sa do armády, vziať si zbraň a ísť bojovať za Ukrajinu,“ povedal v rozhovore pre markizu.sk.

Za službu v cudzom vojsku však rodákovi z Prostějova hrozí 5 až 8 rokov za mrežami. Viking je aj s týmto scenárom zmierený, no dostať ho do basy zrejme nebude také jednoduché. ,,Ja som pripravený čeliť tomu trestnému stíhaniu, ak pán prezident (Miloš Zeman) nedá nejakú výnimku alebo Slovensko alebo celkovo, tak som ochotný tu zostať na Ukrajine,“ dodal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza  |  Foto: TV Markíza, Twitter

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenská speváčka bojuje s rakovinou: Odhodlala sa ukázať bez parochne!

Slovenská speváčka vo februári zarmútila všetkých fanúšikov, keďže oznámila,...

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...