Viktória Veselá sa prihlásila do Extrémnych premien  s váhou 131 kilogramov. Pod vedením Maroša Molnára začala chudnúť, no zároveň musela čeliť osobným aj psychickým problémom. Dnes je z nej 79-kilová sympatická svetlovláska, z ktorej vyžaruje spokojnosť. 

Viktória prišla do premien ako 131-kilová tmavovláska bez sebavedomia. Za sebou mala náročné detstvo, počas ktorého zažila traumy a prišla o obidvoch rodičov. Trpela tiež nedostatkom financií a zlými stravovacími návykmi, ktoré sa výrazne podpísali na jej nadváhe.

Pod vedením Maroša Molnára sa jej darilo do istej miery chudnúť, no narazila na osobné a psychické problémy, ktoré ju na pár dní dostali do liečebne. Mladá žena však napokon svoju životnú zmenu dotiahla do úspešného konca a počas finálového večera všetkých prítomných ohúrila krásnou vizážou.

Dnes je z nej sympatická svetlovláska, ktorá si aj naďalej drží svoju zdravú postavu prostredníctvom stravy a cvičenia, foto >>> TU <<<. Hoci sa nerada váži, na oblečení a reakciách okolia vidí, že ručička váhy aj naďalej klesá dole. “Môj život sa zmenil od základov. Od drobností, ako napríklad obliekanie. Odkedy som schudla, je pre mňa jednoduchšie nájsť na seba niečo rýchlo,” priznáva pre Markízu. Taktiež si našla priateľa a dodala, že v jej súkromnom živote je všetko konečne tak, ako má byť: “Som šťastná a spokojná,” teší sa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: extremnepremeny.markiza.sk │ Foto: Televízia Markíza, FB/ Viktória Veselá