Viktória Veselá sa stala ďalšou kandidátkou Maroša Molnára v Extrémnych premenách. Mladá tmavovláska si za posledný rok prešla tvrdou výzvou, počas ktorej čelila nielen náročným tréningom, ale i boju so stravovaním a finančným problémom.

Viki sa po prvýkrát postavila pred Maroša Molnára s váhou 131 kíl. Zlá životospráva a zrejme i trauma z detstva ju dohnali k prejedaniu sa, a tak sa za pomoci televízneho štábu rozhodla radikálne zmeniť svoj život.

Okrem straty váhy jej televízia Markíza výrazne pomohla i po finančnej stránke. Keďže mladú športovkyňu ťahali dlhy ku dnu, rozhodli sa jej pomôcť a vynulovať dlžoby ako v banke, tak i v zdravotnej poisťovni.

Po danom probléme sa však Viktória dostala do nekončiaceho kolotoča- prestala prijímať potrebné kalórie a stala sa z nej na pohľad doslova „múmia“. Počas jedného z rozhovorov takmer odpadla, čo vnímal celebritný tréner ako poriadne varovný signál.

„Cítim sa zle, keď som najedená. Neviem sa najesť bez toho, aby mi nebolo zle. Sa najem a potom mám chuť vracať,“ sťažovala si a následne sa pri stretnutí s Molnárom totálne zrútila. „Maroš, začierňuje sa mi pred očami,“ Viktória len márne hľadala slová a priznala i dôvod jej malátnosti.

„Ja jem, fakt jem, len posledné dni všetko vyvraciam,“ povedala narovinu, pričom sa netajila tým, že za nechutenstvo môžu práve obavy z váženia. „Ona nemá mať stres z váženia. Extrémne premeny nie sú o tom, aby vyvolali v človeku nechuť prijímať potravu,“ vysvetľoval Molnár v šoku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Viktória sa počas nasledujúcich dní snažila nielen schudnúť, ale i pochopiť pôvodný cieľ- a tým je cesta za zdravým telom. To sa jej napokon podarilo a počas finálového večera ukázala úžasnú premenu s konečnou váhou 79 kíl.

Zdroj | Foto: voyo.markiza.sk