Jeden z najúspešnejších slovenských moderátorov, ktorý si získal priazeň divákov aj emotívnou reláciou V siedmom nebi, presne vie, komu dá počas volieb 2020 svoj hlas. A z jeho voľby (ne)budete prekvapení!

Vilo Rozboril (53) pomohol prostredníctvom svojich relácii už množstvu Slovákov, pričom pre nejedného organizoval verejné zbierky či splnil sny iným spôsobom. Tentokrát sa vplyvný moderátor rozhodol prehovoriť k voličom, ktorí práve 29. februára odovzdávajú svoje hlasy politickým stranám v parlamentných voľbách 2020.

“Môžem štyrikrát krúžkovať, takže budem krúžkovať tieto mená. Riško, Alexko, Alexej, Amélia. To sú mená štyroch detí, ktoré majú najťažšiu formu hroznej choroby spinálna svalová atrofia, to je choroba, ktorá keď nie je liečená, tak tie deti zomierajú do dvoch rokov. Existuje liek, ktorý ich môže zachrániť, ale rodinám týchto detičiek Slovenská republika nedala na ten liek ani euro. A viem teda, aké číslo budem voliť a voľte spolu so mnou, aby ste mohli týmto deťom pomôcť. Je to číslo 877,” uviedol Vilo vo videu, ktoré zverejnil na sociálnej sieti len pred okamihom.

Voliť podobne ako známy moderátor môžete prostredníctvom sms správy DMS SMA (DMS medzera SMA) na číslo 877 v sieti operátorov O2, Orange a Telekom. Cena spätnej sms je 2 eurá.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Vilo Rozboril