V rodine Vinceovcov majú manželia na Covid situáciu jasný názor, ktorý sa neštítia prezentovať a zdieľať ani s fanúšikmi na sociálnej sieti. Obaja moderátori sa riadia laickým rozumom, ktorý uprednostňuje názory odborníkov. Tí odporúčajú očkovať a dodržiavať opatrenia, pričom Adela a Viktor ich odporúčania nasledujú.

Viktor Vincze (30) je rovnako, ako jeho manželka Adela (40), už zaočkovaný. Po troch neúspešných pokusoch, kedy čakal pri vakcinačnom centre pred záverečnou, sa na štvrtýkrát dočkal na Národnom futbalovom štadióne a ako darcovi krvi mu bola podaná vakcína Pfizer/BioNTech. “Bol som pripravený na hocijakú registrovanú dávku a až vnútri sme sa dozvedeli, čím dnes očkujú. Ide zo mňa nadšenie, že som zaočkovaný,” reaguje Viktor s tvrdením, že by sa nebránil ani vakcíne AstraZeneca, ktorá bola pridelená Adele.

Tá svojho manžela podporuje a pod negatívny komentár fanúšika vyjadrila názor na tvrdenie, že Viktor je ďalšou ovcou v stáde: “Ja som v tejto téme rada ovečka. Nechám sa radšej viesť niekým, kto téme rozumie. Potom nám totiž ostávajú na druhej strane rovnaké ovce, ktoré ale mylne uverili, že “sú inde” a blúdia kade tade mimo cesty a zdržujú tým celý proces,” obhajuje názory odborníkov moderátorka.

Viktor nemá v pláne nikoho presviedčať, ale odporcom odkazuje jediné: “Čím menej ľudí bude zaočkovaných, tým viac tu bude ten vírus vyhnívať, mutovať a táto agónia sa bude len predlžovať. A ja mám opatrení, rúšok a kolabujúcich podnikov už dosť,” netají sa názorom moderátor.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/viktorvincze