Moderovanie a poznámky mužskej časti moderátorskej dvojice Let’s Dance nie sú mnohým divákom vôbec po chuti. Viktor Vincze to prestrelil hneď v prvom kole, keď z úst vypustil nemiestny komentár na adresu súťažiaceho Jána Tribulu.

Legendárny redaktor TV Markíza sa divákom konečne ukázal aj inak ako len v spravodajskej reportáži spod Tatier. Ján Tribula skončil síce na chvoste rebríčka prvého kola Let’s Dance, no obecenstvo svojim číslom zdvihol zo stoličiek a divákov úprimne pobavil. Čo ich už rozosmialo menej, bola poznámka moderátora Viktora Vinczeho.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Let’s Dance (@letsdance.markiza)

Viktor sa po vystúpení prihovoril Jankovej tanečnej partnerke so slovami. ,,Natálka, vitaj späť, 13 rokov… Ty si chcela, teda pýtala si si v Markíze veľkého chlapa, dostala si aspoň veľkú hlavu,” utrúsil Vincze na adresu Tribulu. V tej chvíli mu zrejme ani nenapadlo, koľko ľudí si takýmto “vtipným” komentárom pohnevá.

Vincze

,,Vincze si tú veľkú hlavu na Tribulu nemusel tak s pochechom povedať, mala som Vinczeho rada, ale odteraz ho nenávidím,” znie jedna z drsných reakcií na sociálnych sieťach.

Viacerých určite zaujíma, ako moderátorove slová zobral samotný súťažiaci. „Bol som v takom vypätí, že toto som ani nepočul… S Viktorom sme kamoši a viem, že to určite nemyslel zle,” uviedol pre Topky.sk Janko.

Let’s Dance odštartovalo: Diváci už majú jasného favorita!

Zdroj: TV Markíza, Topky | Foto: Voyo