Nie je žiadnym tajomstvo, že Adela a Viktor Vinczeovci túžia po spoločnom potomkovi. Jedna z najintímnejších vecí vo vzťahu sa tak nechcene stala mediálnou témou. Fanúšikovia sa neustále sústreďujú na bruško moderátorky, prípadne netaktne bombardujú v rovnakej otázke Viktora.

Pred pár týždňami sa na verejnosť dostala informácia, že manželia podali žiadosť o adopciu na Úrade sociálnych vecí a rodiny. Je zrejmé, že veľmi vážne zvažujú túto možnosť, keďže s umelým oplodnením nie sú stotožnení. Adela sa svojho času vyjadrila len veľmi neurčito, no priznala, že dvojica má zázemie, ktoré by bolo vhodné pre dieťa.

Vinczeovci sa predsa len rozhodli pre veľký krok, ktorý už potvrdila aj 39-ročná moderátorka. ,,Cesta k adopcii je dlhá, komplikovaná a kedykoľvek sa z nej dá zísť, keď príde pochybnosť. My sme vo fáze prípravy spoznávania tejto cesty,“ opatrne povedala pre cas.sk.

Oficiálna žiadosť je podaná, pričom by malo nasledovať nadviazanie osobného vzťahu s dieťaťom. Stretávanie sa môže pokojne trvať aj niekoľko mesiacov, kým si nebude dvojica skutočne istá adopciou. Adelu s Viktorom tak čaká dlhá cesta, ktorá môže skončiť rozšírením ich milujúcej rodiny.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Instagram/viktorvincze