Adela a Viktor Vinczeovci hovoria už dlhšie obdobie otvorene o téme neplodnosti, ako aj o procese adopcie dieťatka. Zatiaľ sa podľa vlastných slov nachádzajú stále vo fáze, kedy čakajú na ponuku a následne sa rozhodnú, či do rodičovstva naozaj idú. 

Verejnosť i fanúšikovia držia moderátorskej dvojici pri počatí vlastného bábätka palce. Manželom Vinczeovcom sa však stále nedarí, a tak sú aj naďalej „čakateľmi“. Viktor pred časom informoval tiež o svojej takmer nulovej plodnosti a komunikovaním o chúlostivej téme chcel na sociálnej sieti podnietiť všetkých mužov, aby sa viac zaoberali zdravím i v tejto oblasti.

Dvojica sa oficiálne zaradila aj do adopčného procesu, pričom momentálne naďalej očakáva ponuku, po ktorej sa Adela a Viktor definitívne rozhodnú, či sa stanú rodičmi. V minulosti Viktor bez okolkov priznal, že problém so začlenením do svojej rodinky by nemali ani v prípade rómskeho dieťaťa či dieťaťa pochádzajúceho z iného etnika.

Už vyše mesiaca pritom na Ukrajine zúri vojna a mnohé deti po hroznej nočnej more ostávajú bez rodičov. Nový Čas sa preto mediálne známych partnerov na rovinu opýtal, či by si vedeli predstaviť adopciu dieťatka i od našich východných susedov. ,,Samozrejme, bez zaváhania. Ale nie je to len o nás, teda o rozhodovaní ľudí, ktorí si vyberajú dieťa. Keď to vyjde a navzájom si sadneme, tak bez problémov…,“ odvetil moderátor, ktorý sa aktuálne prihovára divákom aj z populárnej šou Let´s Dance.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk│ Foto: IG/viktorvincze